Charmante Posada in het oude centrum
In het oude centrum van het middeleeuwse Santillana del Mar ligt op een prachtige locatie, deze oude, stijlvolle Posdada. Vanuit hier hebt u prachtig uitzicht op het oude dorp en de omliggende velden. Dit 18e eeuwse herenhuis is met liefde gerestaureerd en heeft veel van haar originele structuur en details behouden. Zo zijn er houten balkonnen en de dikke houten balken die typerend zijn voor de huizen in de bergen.
Indeling en faciliteiten
De 14 gastenkamers zijn allen verschillend en sfeervol ingericht. Sommige hebben uitzicht op de kerk of het dorp, anderen hebben een klein balkon. De kamers zijn middelgroot. Tv, verwarming, internet verbinding. De badkamers uitgerust met de meest moderne faciliteiten en bad/douche combinatie. Er is een tuin, bar, lounge, wasservice en roomservice. Voor de gasten zijn er fietsen te huur. U zult hier een heerlijk verblijf hebben.
Het hotel ligt in een voetgangersgebied. U kunt uw auto parkeren vlak buiten het centrum. Uitgebreide instructies ontvangt u bij uw reisbescheiden.
Omgeving
Comillas, met het Capricho Paleis, ontworpen door Antonio Gaudí, ligt op 15 kilometer.
Het Santa Juliana klooster in Santillana zelf. Op 11 kilometer ligt het pittoreske vissersdorpje Suances, hier vindt u een vijftal stranden en het is een paradijs voor surfers. Verder zijn natuurijk de replicas van de grotten van Altamira te bewonderen (de oorspronkelijke grottekeningen zijn 14.000 jaar oud en werelderfgoed verklaard door Unesco) . In Santander, op 34 kilometer, vindt u onder andere het Palacio de Magdalena, onderdak voor de Spaanse koninklijke familie in de tijd van Alfonso XIII tijdens hun strandvakanties hier aan de kust.














